Dünya genelinde en fazla kullanıcısı bulunan sosyal paylaşım sitelerinden birisi Twitter platformudur. Daha çok siyasiler, gazeteciler, akademisyenlerin kullandığı sosyal medya ağı olarak bilinmektedir. Twitter hesabı bulunanlar, yaptıkları paylaşımlar ile ilk sıralarda yer almak için çeşitli yöntemleri denemektedir. Twitter platformunda trend topic özelliği kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıcılar, Twitter trend topic paketleri satın alma işlemleri yaparak paylaşımlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

Trend Topic

Twitter trend topic (TT), Twitter paylaşımlarında en çok kulanılan hashtag ve anahtar kelimeler sonucu oluşturulan liste olarak tanımlanmaktadır. Twitter trend topic paketleri satın alma paket seçenekleri, TT saat garantisi ile sunuluyor. Twitter trend topic paketleri, 1 saat, 2 saat, 3 saat, 4 saat garanti seçenekleri ile hazırlanmakta ve tüm paketler paylaşımların 5 dakikada gündemde olmasını sağlıyor. ayrıca 7/24 Whatsapp destek hizmetleri veriliyor.

Twitter Trend Topic Paketleri Satın Alma
Twitter Trend Topic Paketleri Satın Alma

Trend Topic Satın Alma İşlemleri

Twitter kullanıcıları, trend topic ile listenin en üst sırasında paylaşımlarının görünmesini sağlayabiliyorlar. Trend topic satın alma işlemlerinin hızlı ve güvenilir yöntemlerle yapılabilmektedir. Paket satın alma işlemi sonrasında toplum değerlerine aykırı hareket ettiği belirlenenlerin hesapları engellenebilmektedir. Tüm paket içeriklerinde, 10 milyon etkileşim, ilk 5 sıra garantisi gibi özellikler yer alıyor.

Trend Topic Yapmak

Twitter hesaplarında, trend topic yapmak zor ve uzun bir süreçtir ve doğal yollarla hedefe ulaşmak çok zor olacaktır. Trend topic paketi satın alarak, kısa sürede, ilk 5 sırada yer alabilir ve trend topic olabilirsiniz. Paket satın alma işlemleri sonrasında işlemler yapılırken, kullanıcılardan hesap şifresi istenmemektedir. Paket satın alma işleminden sonra oluşturulan hashtang başlığı 1 saat içerisinde Trend Topic listesinde görülmeye başlanacak ve bu listede ortalama 3 saat kalacaktır.